top of page

Neyi temsil ediyoruz

En modern kahve markasıyız. Bu vizyon için her gün tüm bilgi birikimimizi tartıya koyuyor, kollarımızı sıvayıp işe koyuluyoruz. Çünkü hedefimiz müşterilerimize her gün, en modern kahve deneyimini sunmak - ister kendi evinde, ister ofiste, köşe başında en sevdikleri kafede, ister en lüks restaurant veya otellerde.

 

Vizyonun kendisi kadar, onu sürdürebilmek de önemlidir. Bu yüzden kendimize bizi tanımlayan ve takip ettiğimiz değerler tanımladık. Stammgast olarak bu değerleri temsil ediyoruz.

traditional.png

Kendine Güvenen

 

Kahvemizin kalitesine ve benzersizliğine inanıyoruz. Bu nedenle kendi yolumuza gidiyoruz ve başarımız için tutku ve özgüvenle çalışıyoruz. Çünkü yaptığımızı seviyoruz.

traditional.png

Cesur

 

Yeni yollar bulmak, cüretkar deneyler yapmak, risk almak - bu bizim DNA'mızın bir parçasıdır. Engeller bizi yavaşlatmaz, teşvik eder. Öncüler iyi bilinen yolları takip etmezler.

traditional.png

Eşsiz

 

Her birimiz benzersiziz, her birimizin kendi fikirleri ve olaylara bakış açısı var. Ve bu iyi bir şey çünkü bu eşsiz çeşitlilik ekibimizi güçlendiriyor ve bize yeni fikirler veriyor.

traditional.png

Meraklı

 

Farklı bakış açıları edinmek, yeni şeyler denemek - yaratıcılık başka nasıl ortaya çıkar ki? Mükemmel kahvenin peşinde, yeni trendler arıyoruz, dünyanın her yerinde hareket halindeyiz.

traditional.png

Sıradışı

 

Biraz delinin canı yanmaz. Olağandışı çözümler ancak sorgulama ve kalıpların dışında düşünerek bulunabilir.

STAMMGAST SPECIALTY KAFFEE

Stammgast size aralarından seçebileceğiniz bir dizi özel harmanlar ve specialty single origin kahveler sunar.

 

Tüm kahvelerimiz, kavurmak için doğrudan yetiştiği yörelerin çiftçilerinden bize, kavurma tesisimize geliyor. Bu, ürünlerimizdeki standartımızı ve yüksek kalitemizi korumamızı sağlar.

GELENEKSEL YÖNTEMLERLE

Stammgast olarak, dikkatlice ve detaylara büyük özen göstererek yaptığınızda her şeyin gerçekten çok daha iyi olacağına inanıyoruz.

 

Kahvemizi kavuruyoruz - ama rakiplerimizden önemli bir farkla: daha fazla zaman harcayarak. Geleneksel uzun süreli kavurma tarifimizle, çekirdeklerimizin her biri, mükemmel tada ulaşmak için ihtiyaç duyduğu zamanı kazanır. Lezzetimizin sırrı tarifimizde gizli.

bottom of page