top of page

Nasıl kavuruyoruz

1932'den beri Stammgast olarak, dünyanın sadece belirli bölgelerinde yetiştirilen en kaliteli çekirdekleri kavuruyoruz. Butik bir kavurucu olarak, geleneksel tamburlu kavurma yöntemi ile çalışıyoruz. Bu yöntem ve geleneksel kavurma tarifimiz ile yeşil kahvenin gerçek lezzet profillerini ortaya çıkarıyoruz.

pexels-cottonbro-4820656.jpg
pexels-andrew-neel-4264047.jpg

Özenle seçtiğimiz çekirdeklerimiz düşük sıcaklıkta, uzun bir sürede kavruluyor. Bir kavurma turumuz 25 dakikayı bulabiliyor. Modern, iki dakikalık endüstriyel kavurma çağında, bu neredeyse sonsuz bir süre.

pexels-cottonbro-4820813.jpg
pexels-chevanon-photography-312419.jpg

STAMMGAST SPECIALTY KAFFEE

Stammgast size aralarından seçebileceğiniz bir dizi özel harmanlar ve specialty single origin kahveler sunar.

 

Tüm kahvelerimiz, kavurmak için doğrudan yetiştiği yörelerin çiftçilerinden bize, kavurma tesisimize geliyor. Bu, ürünlerimizdeki standartımızı ve yüksek kalitemizi korumamızı sağlar.

GELENEKSEL YÖNTEMLERLE

Stammgast olarak, dikkatlice ve detaylara büyük özen göstererek yaptığınızda her şeyin gerçekten çok daha iyi olacağına inanıyoruz.

 

Kahvemizi kavuruyoruz - ama rakiplerimizden önemli bir farkla: daha fazla zaman harcayarak. Geleneksel uzun süreli kavurma tarifimizle, çekirdeklerimizin her biri, mükemmel tada ulaşmak için ihtiyaç duyduğu zamanı kazanır. Lezzetimizin sırrı tarifimizde gizli.

bottom of page